Разлика помеѓу преработките на „Џон Адамс“

Додадени 57 бајти ,  пред 10 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Инфокутија претседател
| име = Џон Адамс<br />''John Adams''
941.847

уредувања