Разлика помеѓу преработките на „Џерси Сити (Њу Џерси)“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: sw:Jersey City, New Jersey)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
[[Податотека:Jersey City Skyline - Jan 2006.jpg|thumb|220px|Џерси Сити]]
 
941.847

уредувања