Разлика помеѓу преработките на „Соборна џамија (Исфахан)“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: sh:Džamija Jame u Isfahanu)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Infobox religious building
|building_name=Џамијата Jamé<br>
941.847

уредувања