Љубомир Јанев: Разлика помеѓу преработките

Додадени 57 бајти ,  пред 12 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
Нема опис на уредувањето
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
'''Љубомир Јанев''' (роден на [[24 декември]] [[1962]] година во [[Кочани]]) беше градоначалник на [[Општина Кочани]] од 2000 до 2002 и од 2005 до 2009 година и кинистер за заштита на животна средина и просторно планирање од 2002 до 2004.
 
941.847

уредувања