Разлика помеѓу преработките на „Љубиша Георгиевски“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
[[Слика:Ljubisa_Georgievski.jpg|right|thumb|200px|Љубиша Георгиевски]]
 
941.847

уредувања