Љубисав Иванов - Ѕинго: Разлика помеѓу преработките

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Брзо додавање категорија Социјалистичка партија на Македонија (со користење на [[WP:HO)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
'''Љубисав Иванов - Ѕинго''' (роден [[1936]] во с. [[Трновац]], [[Општина Кратово]]) е претседател на [[Социјалистичка партија на Македонија|Социјалистичката партија на Македонија]] и пратеник во [[Собрание на Република Македонија|Собранието на Република Македонија]].
 
941.847

уредувања