Јусуп Абдусаломов: Разлика помеѓу преработките

с
Бот додава Шаблон: Без извори
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: de:Jussup Abdussalomow)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{MedalTop}}
{{MedalCountry | {{ТАЏ}} }}
941.847

уредувања