Отвори го главното мени

Промени

с
Бот додава Шаблон: Без извори
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
[[Податотека:South Australia locator-MJC.png|мини|Положај Јужне Аустралије]]
 
941.847

уредувања