Разлика помеѓу преработките на „Јудеоирачки арапски јазик“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: tr:Yahudi Bağdat Arapçası)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Инфокутија Јазик
|име= Јудео-ирачки арапски јазик
941.847

уредувања