Универзитет на Југоисточна Европа: Разлика помеѓу преработките

с
Бот додава Шаблон: Без извори
(с)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Универзитет
|name = Југоисточен Европски Универзитет, South-east European University
941.847

уредувања