Разлика помеѓу преработките на „Јовица Тасевски - Етернијан“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Инфокутија Личност
| име = Јовица Тасевски - Етернијан
941.847

уредувања