Разлика помеѓу преработките на „Youthanasia“

Додадени 57 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: da:Youthanasia)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
'''Youthanasia''' е шестиот студиски албум на [[треш метал]] бендот [[Megadeth]]. Издаден е во 1994.
 
941.847

уредувања