Разлика помеѓу преработките на „Windows 7“

Додадени 57 бајти ,  пред 10 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Менува: hi:विन्डोज़ 7)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Инфокутија Софтвер
| име = Windows 7
941.847

уредувања