Разлика помеѓу преработките на „Slipknot“

Додадени 57 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Менува: it:Slipknot)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Infobox musical artist | <!-- See Wikipedia:WikiProject Musicians -->
| Name = Slipknot
941.847

уредувања