Разлика помеѓу преработките на „970“

Додадени 57 бајти ,  пред 10 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Менува: ar:ملحق:970)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{10 век}}
== Настани ==
941.847

уредувања