Разлика помеѓу преработките на „8 септември“

Додадени 57 бајти ,  пред 10 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: bcl:Septyembre 8)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
:''Оваа статија се однесува на датумот. За празникот во Македонија видете [[8 Септември]].''
 
941.847

уредувања