Разлика помеѓу преработките на „790“

Додадени 57 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Менува: ar:ملحق:790)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{8 век}}
== Настани ==
941.847

уредувања