Разлика помеѓу преработките на „780-ти п.н.е.“

Додадени 57 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: sh:780-e pne.)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{780-ти п.н.е.}}
 
941.847

уредувања