680-ти п.н.е.: Разлика помеѓу преработките

Додадени 57 бајти ,  пред 12 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: ast, bs, ca, cs, da, es, eu, fi, fr, hu, id, it, la, mr, ms, ru, sh, sk, su, sv, uz, zh)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{680-ти п.н.е.}}
 
941.847

уредувања