560-ти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 57 бајти ,  пред 12 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: ar:ملحق:عقد 560)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{560-ти}}
 
941.847

уредувања