27 јули (родени): Разлика помеѓу преработките

Одземени 56 бајти ,  пред 14 години
с
Бот: бришење на шаблон {{Без извори}}
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с Бот додава Шаблон: Без извори
с Бот: бришење на шаблон {{Без извори}}
Ред 1:
 
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{| cellspacing="0" cellpadding="2" style="border-top:0px; {{#if: {{{боја|}}}|background-color:{{{боја}}}|background-color:transparent}};"
|valign="top" align="right"|[[1832]] 
941.847

уредувања