Разлика помеѓу преработките на „31 октомври“

Додадени 57 бајти ,  пред 10 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: gu:ઓક્ટોબર ૩૧)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Октомври {{CURRENTYEAR}}}}
'''31 октомври''' е 304-иот ден во годината според [[Григоријански календар|григоријанскиот календар]]
941.847

уредувања