Разлика помеѓу преработките на „30 септември“

Додадени 57 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: bcl:Septyembre 30)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Септември {{CURRENTYEAR}}}}
 
941.847

уредувања