Разлика помеѓу преработките на „25 април“

Додадени 57 бајти ,  пред 10 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Менува: ar:ملحق:25 أبريل)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Април {{CURRENTYEAR}}}}
'''25 април''' е 115-иот ден во годината според [[Григоријански календар|григоријанскиот календар]] (116-и во [[престапна година]]). Остануваат 250 денови до крајот на годината.
941.847

уредувања