Разлика помеѓу преработките на „22 ноември“

Додадени 57 бајти ,  пред 10 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: bcl:Nobyembre 22; козметички промени)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Ноември {{CURRENTYEAR}}}}
'''22 ноември''' е 326-иот ден во годината според [[Григоријански календар|григоријанскиот календар]]
941.847

уредувања