Герард Меркатор: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Менува: fr:Gérard Mercator
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: lt:Gerardas Merkatorius)
с (Бот Менува: fr:Gérard Mercator)
[[es:Gerardo Mercator]]
[[fi:Gerhardus Mercator]]
[[fr:GerardusGérard Mercator]]
[[gl:Gerardus Mercator]]
[[he:גרארדוס מרקטור]]
6.250

уредувања