Разлика помеѓу преработките на „Категорија:1885“

Додадени 27 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: lb:Kategorie:1885
с (Бот Додава: uk:Категорія:1885)
с (Бот Додава: lb:Kategorie:1885)
[[ko:분류:1885년]]
[[la:Categoria:1885]]
[[lb:Kategorie:1885]]
[[lt:Kategorija:1885 metai]]
[[lv:Kategorija:1885. gads]]
[[th:หมวดหมู่:พ.ศ. 2428]]
[[tr:Kategori:1885]]
[[tt:TörkemТөркем:1885]]
[[uk:Категорія:1885]]
[[uz:Turkum:1885]]
2.435

уредувања