Оквил (Онтарио): Разлика помеѓу преработките

Додадени 35 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: sah:Оквил, Онтарио
с (Бот менува: Image -> Податотека)
с (Бот Додава: sah:Оквил, Онтарио)
[[de:Oakville (Ontario)]]
[[en:Oakville, Ontario]]
[[es:Oakville (Ontario)]]
[[eo:Oakville (Ontario)]]
[[es:Oakville (Ontario)]]
[[fi:Oakville (Ontario)]]
[[fr:Oakville (Ontario)]]
[[it:Oakville]]
[[nl:Oakville (Ontario)]]
[[ja:オークビル (オンタリオ州)]]
[[nl:Oakville (Ontario)]]
[[pl:Oakville (Ontario)]]
[[pt:Oakville (Ontário)]]
[[sah:Оквил, Онтарио]]
[[fi:Oakville (Ontario)]]
[[uk:Оквілл]]
5.830

уредувања