Разлика помеѓу преработките на „Микелоцо“

Додадени 18 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: nl:Michelozzo
с (Бот Додава: sh:Michelozzo)
с (Бот Додава: nl:Michelozzo)
[[ja:ミケロッツォ・ディ・バルトロメオ]]
[[mn:Микелоццо ди Бартоломмео]]
[[nl:Michelozzo]]
[[no:Michelozzo di Bartolommeo]]
[[pl:Michelozzo]]
86.434

уредувања