Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:MacedonianBoy“

::Moram ti reč da IRC ne koristim, al ako imaš potrebe ponekad, možeš me kontaktirati na Skype-u. Pozdrav i nema problema oko zakašnjenja.--[[Корисник:MacedonianBoy|Никола]] <sup>[[Разговор со корисник:MacedonianBoy|Стоіаноски]]</sup> 19:27, 29 октомври 2009 (UTC)
 
== Козаци Когутяк Зенко ==
* Здраво '''MacedonianBoy''', незнам колку си запознат, но во пишува од своја страна [[Украина]]. Во секој случај пишувам чисто информативно. Благодарам за помоч.
* Прашам се даде во шаблон [[Административна поделба на Украина]] нови '''Виничката област''' - Благодарам за помоч.
30

уредувања