Разлика помеѓу преработките на „Сумска област“

Додадени 3.178 бајти ,  пред 11 година
Создадена страница со: {{Инфокутија Област во Украина | име = Сумска област | изворно име ...
(Создадена страница со: {{Инфокутија Област во Украина | име = Сумска област | изворно име ...)
(нема разлика)
30

уредувања