Разлика помеѓу преработките на „Сулејман Рушити“

нема опис на уредувањето
{{Македонија-политичар-никулец}}
 
[[Категорија:ПолитичариМакедонски од Република Македонијаполитичари]]
[[Категорија:Албанскимакедонски политичари од Република Македонијаалбанци]]
[[Категорија:Состав на Владата на Република Македонија од 2006]]
[[sr:Сулејман Рушити]]