Разлика помеѓу преработките на „Хисен Рамадани“

Додадени 62 бајти ,  пред 10 години
с
Брзо додавање категорија Македонски албанци (со користење на HotCat)
с (Брзо додавање категорија Пирок (со користење на HotCat))
с (Брзо додавање категорија Македонски албанци (со користење на HotCat))
 
[[Категорија:Пирок]]
 
[[Категорија:Македонски албанци]]