Разлика помеѓу преработките на „Хисен Рамадани“

с
Брзо додавање категорија Родени во Тетовско (со користење на HotCat)
(Создадена страница со: '''Хисен Рамадани''' (''алб.: Hisen Ramadani''; Пирок тетовско, {{роден на|3|јануари|1923}}) е македо...)
 
с (Брзо додавање категорија Родени во Тетовско (со користење на HotCat))
==Референци==
{{reflist}}
 
[[Категорија:Родени во Тетовско]]