Борка Аврамова: Разлика помеѓу преработките

с
Брзо додавање категорија Тетовци (со користење на HotCat)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (Брзо додавање категорија Тетовци (со користење на HotCat))
 
[[Категорија:Македонски вајари]]
 
[[Категорија:Тетовци]]