Разлика помеѓу преработките на „Черниговска област“

Создадена страница со: {{Инфокутија Област во Украина | име = Черниговска област | изворно име ...
(Создадена страница со: {{Инфокутија Област во Украина | име = Черниговска област | изворно име ...)
(нема разлика)
30

уредувања