Разлика помеѓу преработките на „Јужна Африка (регион)“

с
Брзо додавање категорија Јужна Африка (со користење на HotCat)
с (Бот Додава: eu:Hegoaldeko Afrika)
с (Брзо додавање категорија Јужна Африка (со користење на HotCat))
{{Региони во светот}}
 
[[Категорија:Јужна Африка]]
 
[[ace:Afrika Blah Seulatan]]
[[zh:南部非洲]]
[[zh-min-nan:Lâm Hui-chiu]]
 
[[Категорија:Јужна Африка]]