Отвори го главното мени

Промени

с
Брзо додавање категорија Јужна Африка (со користење на HotCat)
{{Региони во светот}}
 
[[Категорија:Јужна Африка]]
 
[[ace:Afrika Blah Seulatan]]
[[zh:南部非洲]]
[[zh-min-nan:Lâm Hui-chiu]]
 
[[Категорија:Јужна Африка]]