Категорија:УНЕСКО: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Брише: es:Categoría:UNESCO
с (Бот Додава: an, ar, ast, bar, bat-smg, be-x-old, bg, bs, ca, cs, cy, de, en, eo, es, et, eu, fa, fr, gl, he, id, is, it, ja, ko, ky, mn, nn, pl, pt, ru, sc, sh, sk, sl, sr, sv, sw, szl, th, uk, ur, vi)
с (Бот Брише: es:Categoría:UNESCO)
[[en:Category:UNESCO]]
[[eo:Kategorio:Unesko]]
[[es:Categoría:UNESCO]]
[[et:Kategooria:UNESCO]]
[[eu:Kategoria:UNESCO]]
2.097

уредувања