Разлика помеѓу преработките на „Здравје“

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
Отстрането уредувањето на 77.29.164.186 (разговор), вратено на последната верзија на Xqbot
с (Отстрането уредувањето на 77.29.164.186 (разговор), вратено на последната верзија на Xqbot)
[[el:Υγεία]]
[[en:Health]]
[[eo:здрSano]]
[[es:Salud]]
[[et:Tervis]]