Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Никулец“

с
Отстрането уредувањето на 92.53.20.118 (разговор), вратено на последната верзија на MacedonianBoy
с (Отстрането уредувањето на 92.53.20.118 (разговор), вратено на последната верзија на MacedonianBoy)
[[zh-min-nan:Wikipedia:Phí]]
[[zh-yue:Wikipedia:楔位文章]]
Никулците се сакати работи кој во животот не знаат што прават, него само се ебат!! Тие се несто најдобро, од нив се создаваат дечиња и сперматозоидите идат право у пичката на мајката!!