Разлика помеѓу преработките на „Аеродром Љубљана“

нема опис на уредувањето
==Статистика==
{| class="toccolours sortable" border="1" cellpadding="3" style="border-collapse:collapse"
|+ '''Сообраќај на Љубљанскиот аеродром'''<ref name="stats" />
|- bgcolor=lightgrey
!width="100"|Година
721

уредување