Борка Аврамова: Разлика помеѓу преработките

Додадени 60 бајти ,  пред 13 години
с
Брзо додавање категорија Македонски вајари (со користење на HotCat)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (Брзо додавање категорија Македонски вајари (со користење на HotCat))
{{никулец}}
[[Категорија:Родени во Тетово]]
 
[[Категорија:Македонски вајари]]