Семантика: Разлика помеѓу преработките

Додадени 18 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: lmo:Semantica
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: pl:Semantyka (językoznawstwo))
с (Бот Додава: lmo:Semantica)
[[ka:სემანტიკა]]
[[ko:의미론]]
[[lmo:Semantica]]
[[lt:Semantika]]
[[lv:Semantika]]
46.384

уредувања