Отвори го главното мени

Промени

Додадени 20 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: bcl:Oktobre 17; козметички промени
 
{{Месеци}}
 
[[Категорија:Годишни денови|a17]]
 
[[az:17 oktyabr]]
[[bat-smg:Spalė 17]]
[[bcl:Oktobre 17]]
[[be:17 кастрычніка]]
[[be-x-old:17 кастрычніка]]
8.502

уредувања