Разлика помеѓу преработките на „22 ноември“

Додадени 22 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: bcl:Nobyembre 22; козметички промени
с (Бот Брише: wuu:11月22号)
с (Бот Додава: bcl:Nobyembre 22; козметички промени)
 
{{Месеци}}
 
[[Категорија:Годишни денови|b22]]
 
[[az:22 noyabr]]
[[bat-smg:Lapkristė 22]]
[[bcl:Nobyembre 22]]
[[be:22 лістапада]]
[[be-x-old:22 лістапада]]
8.502

уредувања