Разлика помеѓу преработките на „11 ноември“

Додадени 22 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: bcl:Nobyembre 11; козметички промени
с (Бот Брише: wuu:11月11号)
с (Бот Додава: bcl:Nobyembre 11; козметички промени)
 
{{Месеци}}
 
[[Категорија:Годишни денови|b11]]
 
[[az:11 noyabr]]
[[bat-smg:Lapkristė 11]]
[[bcl:Nobyembre 11]]
[[be:11 лістапада]]
[[be-x-old:11 лістапада]]
8.502

уредувања