Разлика помеѓу преработките на „Наруто Узумаки“

Додадени 49 бајти ,  пред 11 година
нема опис на уредувањето
| name = Наруто Узумаки
| series = [[Наруто]]
| image = [[Податотека:Naruto Uzumaki.jpg|226px]]
| caption =
| first = Наруто манга издание 1<br>Наруто аниме епизода 1
2.626

уредувања