Периферен нервен систем: Разлика помеѓу преработките

с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: sk:Periférna nervová sústava)
[[Категорија:Нервен систем]]
 
[[bg:Периферна нервна система]]
[[bs:Periferni nervni sistem]]
[[ca:Sistema nerviós perifèric]]
109.264

уредувања