Разлика помеѓу преработките на „Тоше Проески“

Одземени 250 бајти ,  пред 11 година
с
Откажано уредување 782114 (автор: Flix | Разговор)
с (Откажано уредување 782116 (автор: Flix | Разговор))
с (Откажано уредување 782114 (автор: Flix | Разговор))
[[tr:Toşe Proeski]]
[[uz:Toše Proeski]]
'''Една рефрен за Тоше,од мене'''
 
Боже анѓели од небо прати
тој нема да се врати
боже лувајго од зло
тој нема никој свој
БОЖЕ ЧУВАЈ ГО ОД ЗЛО
1.224

уредувања