Разлика помеѓу преработките на „Тоше Проески“

Одземени 193 бајти ,  пред 10 години
с
Откажано уредување 782117 (автор: Flix | Разговор)
с (Откажано уредување 782117 (автор: Flix | Разговор))
*''Игри без граници'' - #1 на Балканот(3 месеци)....
*''The Hardest thing''
Боже анѓели од небо прати тој нема да се врати боже Чувајго од зло тој нема никој свој БОЖЕ ЧУВАЈ ГО ОД ЗЛО
 
== Извори ==
1.224

уредувања